English
  Russia
 

Ana Sayfa

Hakkımızda
   
Haberler
 
Ürünler

Özel Üretim

Bize Ulaşın
 
  İşiniz ne olursa olsun, temizlik ve hijyen daima önemlidir.

29 September 2020, Tuesday

 

Filatem Endüstri Kimyasalları 4 Mayıs 2000 tarihinde İstanbul’da kurulmuştur. Geniş kadrosuyla Merkez, Marmara(İstanbul), Güney Marmara (Bursa), Ege (İzmir), Akdeniz (Antalya) Bölge Müdürlükleri ve bayi destek elemanlarıyla tüm Türkiye'de hizmet vermektedir.

CRONY, FLOE, FİNY ve FLUX markalarıyla üretmiş olduğumuz endüstriyel temizlik ürünlerinin, temizlik alet ve ekipmanlarının satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmekteyiz. Amacımız; müşterilerimizin, bayilerimizin ve çalışanlarımızın mutlu olmasını sağlamaktır.

Filatem olarak, firmaların istekleri ve sorunlarının çözümleri için özel üretimlerimizle hizmetinizdeyiz. ürünlerimizi beş ana grupta toplamış bulunmaktayız. Bunlar, Tekstil Hijyeni ürünleri, Mutfak Hijyeni ürünleri, Gıda Hijyeni ürünleri, Genel ve Kişisel Hijyen ürünleri ve Havuz Kimyasallarıdır.

Satışlarımızı bölge müdürlükleri ve bunlara bağlı bayilerimiz aracılığıyla yapmaktayız. Filatem için önemli olan satış sonrası hizmet ve destektir. Konularında bilgili bayii destek elemanlarımız ve Bölge Müdürlüklerindeki personelimiz tarafından satış sonrası hizmetler verilmektedir.

Kimya sektörü devamlı gelişme göstermektedir. Bu gelişmeye ayak uydurmak da bizim temel görevimizdir. Değişen bu şartlara göre listemize yeni ürünler eklemekteyiz. ürünlerimizin geliştirilmesi ve test edilmesi kendi bünyemizde bulunan Ar-Ge ve mikrobiyoloji laboratuarlarımızda yapılmaktadır.

Filatem Endüstri Kimyasalları ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği belgelerine sahiptir. Ayrıca, Türk Kimya Sanayicileri Derneği tarafından yapılan denetimler sonrasında imzalanan üçlü Sorumluluk Taahhütnamesi ile de insan sağlığı teknik emniyet, çevre koruma gibi konular için de duyarlı olduğunu kanıtlamıştır.

Gelişmiş ülkelerde uygarlık düzeyini değerlendirmede kullanılan kriterlerden birisi de kişi başına düşen temizlik maddesi tüketimi miktarıdır. Günümüzde gerek reklamların etkisi, gerekse ürün çeşitlerinin artmasıyla tüketici daha çok bilinçlenmeye başlamış ve rekabet artmıştır. Yerli bir firma olarak bizim de amacımız bu koşullarda en iyi hizmeti vermek ve müşterilerimizin sorunlarını çözmektir.